O nás

Kopie - CIMG5928

Historie naší firmy se začala psát roku 1996, kdy vzniklo Cukrářství Eva Němcová. Tehdy se pekly především zákusky, které se rozvážely do vesnických krámků a městských kantýn. Zároveň jsme začali přijímat objednávky na svatby, narozeniny, Vánoce a jiné slavnostní příležitosti.

Od roku 1997 splňuje naše výrobna předpisy HACCP.

Rozvojem nadnárodních prodejních řetězců a odchodem vesnického obyvatelstva do měst, přestala většina vesnických a maloměstských obchůdků, kam jsme zákusky dováželi, existovat. Od této doby jsme pekli pouze na objednávku.

V roce 2010 se nám naskytla možnost pronájmu malého krámku vedle SUPŠ Bechyně (naproti Hotelu U Draka), kde jsme 10. ledna 2011 otevřeli 1.bechyňskou koláčovnu. Zde si můžete každý všední den koupit čerstvé domácí koláče z tradičních surovin (mouka, vejce, mléko,…), domácí cukrovinky a slanoví. Také si zde můžete objednat dorty, zákusky, koláče, cukroví. V neposlední řadě nesmíme opomenout naši nabídku dárkových předmětů – korálková bižuterie a háčkované předměty jsou opět výtvory paní Němcové, dále si zde můžete zakoupit ručně pískované skleněné hrníčky, půllitry, vázy.

V červenci 2011 jsme se stali členy regionálního sdružení MAS Lužnice.

Navštívit nás a ochutnat naše výrobky můžete nejen v Bechyni. Od léta 2011 se pravidelně účastníme farmářských trhů – regionální trhy Sudoměřice u Bechyně a Týn nad Vltavou, Trh U vrby České Budějovice a trhy v Třeboni.

Comments are closed.